Poszukujesz samochodu na leasing do firmy? Postaw na BMW X5

Korzystanie z aut w leasingu jest bardzo popularnym rozwiązaniem, stosowanym aktualnie przez wiele firm. Trudno się temu dziwić, gdyż niesie to za sobą określone korzyści i możliwości. Jeśli Twoja firma poszukuje sprawdzonego samochodu, to odpowiednie będzie BMW X5 (leasing). Poznań z kolei to miasto, w którym znajdziesz ten pojazd.

Dlaczego leasing samochodów się opłaca?

Leasing to zdecydowanie jeden z najkorzystniejszych sposobów finansowania różnorodnych zakupów przez firmę, w tym także samochodów. Wynika to z faktu, że leasing wiąże się z niewielkim wykorzystaniem własnego kapitału. Dzięki temu przy niskim koszcie można zmodernizować czy wymienić np. flotę firmowych pojazdów bez ryzyka utraty płynności finansowej.

Co więcej, korzystanie z leasingu przydaje się także przy corocznym rozliczeniu podatkowym. Rata leasingu może bowiem zostać odliczona od podatku VAT lub wliczona w koszty uzyskania przychodu. Równie istotny jest fakt, że leasing w żaden sposób nie obniża zdolności kredytowej firmy. To oznacza, że korzystając z niego nie zamykamy sobie drogi do innych źródeł finansowania jak np. kredyt.

BMW X5 w leasingu? Zapraszamy do Poznania

Jeśli zastanawiasz się, gdzie znajdziesz odpowiednie BMW X5 (leasing), Poznań i nasz tamtejszy salon to miejsce, w którym powinieneś odnaleźć idealny dla siebie pojazd. Dołożymy wszelkich starań, żebyś wyszedł od nas w pełni zadowolony i cieszył się swoim samochodem przez kolejne lata.

Sprawdź również:

Ford S-Max Poznań
Honda Civic Poznań
Honda Jazz Poznań
Hyundai i40 Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *