Atletyczny charakter oraz innowacyjna wszechstronność, czyli BMW serii 5

Ponad czterdzieści lat tradycji – tak w skrócie można określić BMW serii 5. To jedna z tych generacji, która do dziś cieszy się ogromną popularnością, o czym łatwo można przekonać się spoglądając na ulice polskich miast. Jeśli interesuje Cię samochód BMW 5 używany, Poznań to miasto, w którym znajdziesz najlepszy dla siebie pojazd.

BMW 5, czyli auto łączące sportowy charakter z elegancją

Sportowy design, najnowsze rozwiązania technologiczne oraz elegancja i komfort jazdy – to określenia, którymi idealnie można opisać BMW 5. Historia tej serii sięga 1972 roku, kiedy to pojawił się pierwszy samochód BMW 5. Aktualnie na rynku dostępna jest siódma generacja tej serii, która jest odzwierciedleniem kreatywnego myślenia projektantów oraz dążenia do tego, by być zawsze na czasie. Limuzyny BMW 5 posiadają najlepsze wyposażenie w postaci różnorodnych usług cyfrowych oraz systemów wspomagających kierowcę. Do dyspozycji jest m.in. system wspomagający parkowanie, system telefoniczny z bezprzewodowym ładowaniem czy hotspot wi-fi. Do tego trzeba też dodać zintegrowany aktywny układ kierowniczy, lekką konstrukcję oraz zastosowanie technologii mild hybrid, która zmniejsza zużycie paliwa i emisję spalin. To wszystko gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

BMW 5 używany? Poznań czeka na Ciebie

BMW to jedna z najpopularniejszych marek na polskich drogach. Trudno się jednak temu dziwić, zwłaszcza biorąc pod uwagę niemiecką solidność, precyzję i przywiązanie do szczegółów. To wszystko gwarantuje, że samochody BMW bezproblemowo służą kierowcom przez wiele lat. Dlatego też tak wiele osób często decyduje się na BMW 5 (używany). Poznań jest za to miastem, w którym znajdą Państwo nasz salon. Oferujemy rozmaite modele BMW tak, by nasi klienci mogli wybrać samochód, który najlepiej spełni ich potrzeby oraz oczekiwania. Bez wątpienia samochód serii BMW 5 (używany) będzie świetnym wyborem.

Sprawdź również:

leasing finansowy poznań
leasing zwrotny poznań
kredyt na zakup nowego samochodu
kredyt na samochód

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *