Leasing samochodu nie tylko dla firm? Kiedyś nie do pomyślenia, a dziś codzienność

Jeszcze kilkanaście lat temu leasing samochodów był wykorzystywany przede wszystkim przez firmy. Jednak przez ten czas sytuacja znacząco się zmieniła, a obecnie z leasingu korzystają także osoby prywatne. Ta forma finansowania samochodów stała się bowiem zdecydowanie popularniejsza niż kiedyś. Dlatego, jeśli poszukujesz sportowego SUVa jak np. BMW X3 (leasing), Poznań będzie miastem, które powinieneś odwiedzić.

Na czym polega leasing auta?

Leasing to nic innego jak formalna umowa cywilnoprawna zawierana między leasingodawcą a leasingobiorcą. Uproszczając sprawę, leasing jest zbliżony do wynajmu na długi termin lub zakupu na raty. Chodzi bowiem o to, że w ramach leasingu dana rzecz, np. samochód, jest oddawana leasingobiorcy w użytkowanie za ustaloną opłatę na określony czas. Leasing od zakupu na raty różni się jednak tym, że użytkownik samochodu nie jest jego właścicielem.

Coraz większa popularność leasingu wśród osób prywatnych

Jeszcze do niedawna leasing samochodów jednoznacznie kojarzył się z firmami, które potrzebowały samochodów do swojej działalności. To się jednak zmieniło, a dziś z leasingu samochodów korzysta coraz więcej osób prywatnych. Nasza firma także oferuje możliwość skorzystania z takiej opcji. Dlatego też jeśli marzy Ci się np. sportowy SUV, jakim jest BMW X3 (leasing), Poznań to miasto, w którym znajduje się nasz salon, gdzie znajdziesz najlepszy dla siebie samochód. W ten sposób będziesz mógł pozwolić sobie na wymarzone auto.

Sprawdź również:

Chevrolet Cruze Poznań
Citroen C4 (Cactus i Picasso) Poznań
Citroen C5 Poznań
Dacia Duster Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *